about image

Vetaplast;

Firmamız ülkemizdeki plastik ve metal geri dönüşüm sektörünün öncü kuruluşlarından olmayı hedeflemektedir .

Vetaplast üretim hatlarında bir çok granülü müşteri istekleri doğrultusunda talep edilen kalite ve renkte üretmektedir.Ayrıca geri dönüşüm sektöründeki tecrübemize istinaden metal geri dönüşüm makineleri ve ekipmanlarının tedariğini yapmaktadır ve mevcut dizel makinelerin elektrik ile çalışacak şekilde dönüşümünü yapmaktadır. Müşterilerimizi iş ortağı olarak gören firmamız onların her türlü sorunlarına çözüm bularak karşılıklı memnnuniyeti esas almaktadır.

Vetaplast olarak hedefimiz kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, müşteri şikayet oranlarını azaltıp müşteri memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyerek, sektörümüzde her yönüyle örnek alınan, güvenilir ve her zaman tercih edilen öncü bir kuruluş olmaktır.

  • Yüksek kalitede ve zamanında teslimat güvenilirliği
  • Yüksek kalitede malzeme
  • Müşteri ihtiyaçlarına hizmet garantisi
  • Mevcut dizel ekskavatörlerin elektrik ile çalışacak şekilde dönüşümü.
  • Tarım makineleri ve parçalarının ihracatı.

Vetaplast Olarak;

Vetaplast, her biriminde çevre ve insana saygılı,sıfıra en yakın hatayla üretim ve sürekli gelişim ilkeleri benimsenmiştir.

Kurulduğu günden bu yana ağırlıklı olarak plastik sektöründe yer alan firmalara ürün tedarik ve hizmet vermektedir.

Müşteri İhtiyaçlarına Hizmet Garantisi

İşleme optimizasyon önerileri, PVC seçimi, özel yapım ürünler içeren teknik destek ve gelişimi ile en iyi özellik ve maliyeti sağlamak için müşteri ve uygulamanın özel gereksinimlerine göre malzeme geliştirmeyi ve müşteri ihtiyaçlarına hizmet garantisini en iyi şekilde vermeyi planlıyoruz.

Yüksek Kalitede ve Zamanında Teslimat

Tedarikçilerimizden merkezi depolama ve satın alarak sınıfının en iyisi tedarikçiler ile sözleşmeli tedarik ortaklığı yoluyla tedarik sürekliliği sağlamak ve zamanında teslimat yaparak daha iyiye ulaşmayı amaçlıyouruz.

about image